Hotel Ouro Fino

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • 24-uurs zorg

  • Airconditioning

  • Huisdieren

Locatie

    Het comfortabele Hotel Ouro Fino Uruaçu is gelegen op 1 km van Museu Dom Prada en op ongeveer 10 minuten te voet van Feira Coberta. Dit hotel beschikt ook over privé-autoparkeren.

    Het hotel met 24 kamers is binnen 196 km van Núcleo Bandeirante. Dit pand bevindt zich binnen het bereik van het Uruacu Religious Arts Museum en andere belangrijke bezienswaardigheden van Uruaçu.

    Ouro Fino biedt de gasten een balkon, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Ze omvatten ook badkamers met een apart toilet en een douche. Ze hebben privébadkamers, uitgerust met een apart toilet en een douche.

    Bij dit hotel is een buffet ontbijt verkrijgbaar. Cafe Bistro biedt een selectie van gerechten op 450 meter afstand.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00
    Uitchecken: tot 12:00

    Kameropties bij Hotel Ouro Fino Uruaçu

    Ouro Fino biedt de gasten een balkon, waar airconditioning, samen met een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar. Ze omvatten ook badkamers met een apart toilet en een douche. Ze hebben privébadkamers, uitgerust met een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hotel Ouro Fino Uruaçu Bedden foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Kamer foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Bedden foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Kamer foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Faciliteiten foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Kamer foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Wastafels foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Wastafels foto
    Vierpersoonskamer

    Grootte: 7 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Hotel Ouro Fino Uruaçu Bedden foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Kamer foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Faciliteiten foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Wastafels foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Wastafels foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Faciliteiten foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Bedden foto
    Driepersoonskamer

    Grootte: 9 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Hotel Ouro Fino Uruaçu Bedden foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Bedden foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Macro Details foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Wastafels foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Faciliteiten foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Faciliteiten foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 7 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto Hotel Ouro Fino Uruaçu Buitenkant foto
    Kamer

    Grootte: 6 m²

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Hotel Ouro Fino Uruaçu

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Hotel Ouro Fino Uruaçu

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Brazilië

    Veelgestelde vragen

    • Accepteert comfortabele Hotel Ouro Fino huisdieren?
      Gasten worden uitgenodigd om samen met hun huisdieren in comfortabele Hotel Ouro Fino te verblijven.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Hotel Ouro Fino Uruaçu